Upstream
Upstream

Social Advertising Intelligence

Marco Derksen - donderdag 26 juni 2008, 09.36 uur

Social Advertising Intelligence

Gisteren hield ik een korte presentatie op de Nationale Marketingdag over ‘social networks: kansen voor adverteerders’ (pdf).

Kern van de boodschap (ik hoop dat die ook is overgekomen bij de toehoorders in de zaal), is dat sociale netwerken goede kansen bieden voor adverteerders. Echter, dat betekent wel dat adverteerders op een andere manier leren communiceren met hun relaties dan dat ze nu gewend zijn. Geen banners en ongewenste spam (om maar een paar voorbeelden te noemen), maar het bieden van relevante informatie op het juiste moment waarbij, als de consument dat wil, ook een dialoog met en tussen consumenten kan plaatsvinden. Dat betekent o.a. dat adverteerders vooral ook moeten leren luisteren!

Een paar relevante verwijzingen in mijn presentatie:

Tot slot wil ik jullie wijzen op een recente whitepaper (pdf) van Xtract over social advertising intelligence (via: Alan Moore).

.(JavaScript moet ingeschakeld zijn om dit email adres te bekijken) - donderdag 26 juni 2008, 15.00 uur

Duidelijke en verhelderende presentatie. Het bevestigde nogmaals mijn eigen beeld.

Reageer

Naam:

E-mailadres:

Locatie:

Website:

Onthoud mijn gegevens

Op de hoogte blijven?

Vul het onderstaande woord in: